avatar

Автовиставка. День молоді в Комсомольську!

142 фото
image
День молоді в Комсомольську!

29 червня 2013 року в місті Комсомольську відбулися культурно-масові заходи, присвячені Дню молоді. Організаторами свята виступили громадська ініціатива «KREMENDRIVE», XM-motorsport, AvtoInstallCentre, KomsClubDrivers, Diablo Racing Club, за підтримки виконавчого комітету Комсомольської міської ради та відділ культури і туризму м. Комсомольська.

В рамках святкування Дня молоді вперше в Комсомольську на Набережній Дніпра була проведена автовиставка, участь в якій прийняло близько 40 автолюбителів з різних міст України. Під час автовиставки учасники змагалися в номінаціях «Автозвук», «Стайлінг» та «Тюнинг».
Переможці отримали пам’ятні дипломи та кубки. За підсумками журі, абсолютними чемпіонами у номінації «Тюнінг» став автомобіль Subaru Impreza, (водій Дмитро Говоренко); у номінації «Автостайлінг» — автомобіль марки «Побєда М 20» (водій Ігор); у номінації «Автозвук» — ВАЗ 2109 (водій Олег Васадзе). Приз глядацьких симпатій завоював го-карт наймолодшого учасника автовиставки (6 років) Георгія Пономарьова з Кременчука.
Так На автовиставці був присутній міський голова Комсомольська Супрун Сергій Андрійович, який із задоволенням спілкувався з автолюбителями, високо оцінив рівень учасників змагань. Глядачі отримали неабияке задоволення від побаченого на автовиставці.

А з 18.30 на площі біля виконкому розпочався святковий концерт представників молодіжної субкультури. На монтованій сцені з якісним озвученням, освітленням та широким екраном свої виступи жителям міста дарували учасники з м. Кременчука та м. Комсомольська, эстрадна виконавиця пісень Саболдашная Евгения, репери «Папа Красный», «ZBann», «Анатолий Original», «Key tee», рок – гурти «Майя», «К-92», «Сонник», «Big family progect», «Психотрон» та танцювальні колективи Табла-соло, «Школа восточного танца Алима». Надзвичайно сподобався глядачам виступ біт боксерів, які, до речі, були і ведучими, це Big Brother, Appleed та Zaq.
Після закінчення концерту молодь ще довго не хотіла розходитися по домівках, спілкувалися один з одним та з учасниками, фотографувалися напам’ять та брали автографи. Свято скінчилося, але теплі приємні спогади ще надовго залишаться в душах і серцях жителів та гостей м.Комсомольська.

фото Александр Дмитренко

142 изображения

  • Chevrolet Camaro 5.7l
  • Chevrolet Camaro 5.7l

0 комментариев

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.