avatar

Ну что, обвалился МММ 2011)))

У всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати внесків.

Як повідомляють «десятники» й «сотники» даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди, пише сайт «Юрист онлайн».

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси й осередки системи МММ-2011, уся готівка, яка зберігалася в офісах представництв МММ-2011, у терміновому порядку була вивезена в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені й заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв’язок із так званими «десятниками» й «сотниками» системи повністю втрачений, виплати справді припинені. У випадку, коли все ж таки вдається зв’язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь «Піраміда обвалилася, усіх попереджали, грошей немає й не буде».

Заяви про те, що все всім платиться й піраміда функціонує, не відповідають дійсності. За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% внеску.

Засновник піраміди Сергій Мавроді визнав факт припинення виплат, пишуть «Коментарі».

«У зв'язку з припиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватися паніці й звернутися до своїх десятників для забезпечення повернення внесків. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників», — написав Мавроді у своєму блозі.

Напередодні він оприлюднив таке відеозвернення:Водночас, вкладники з різних міст України пишуть на форумах і на сторінках Facebook про масове закриття офісів у МММ-2011 у регіонах. Також масово звучать заяви про відмову МММ-2011 повернути внески.

Раніше прокуратура Москви вимагала порушити кримінальну справу у відношенні невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти в проект «МММ-2011».

Як зазначається у повідомленні, прокурори визнали незаконною постанову про відмову в порушенні кримінальної справи й направили в ГУ МВС РФ по Москві постанову для порушення кримінальної справи за статтею «замах на шахрайство».

Максимальне покарання, передбачене цієї статтею, — 10 років позбавлення волі. У повідомленні не уточнюється, яке відомство раніше відмовило в порушенні кримінальної справи.

Підставою для рішення прокуратури Москви стали експертні висновки Федеральної антимонопольної служби й «Національного агентства фінансових досліджень», відповідно до яких проект «МММ-2011» визнаний фінансовою пірамідою.
  • избранное
  • поделиться
  • не нравится
    0
    нравится
  • 
  • 544

16 комментариев

avatar
вот такой наш народ… один раз на**али, не помогло, на**али и 2й раз…
поголовно все финансовые пирамиды рушились, нет ни одного случая с когда бы они не обваливались…
глупый у нас народ…
avatar
Ты что Витя- у нас еще есть одна пирамидка — Форекс!!! Ее еще не обрушили))))
avatar
Всему своё время…
или ты её основатель?)) и в нике специально одну букву упустил дабы не палиться?)))
avatar
Нее- там Сорес главный спекулянт)
avatar
По поводу форекса это вы зря.Форекс это как казино:), а не пирамида.
avatar
сегодня в центре видел девочку в центре раздающую ихние листовки)) может её ещё не оповестили, что уже можно не работать?))
avatar
Деньги заплачены- пусть раздают)
avatar
Жаль конечно что обвал.Все пропало.Хороший спонсор слился:)
avatar
а я заработал в МММ, делал им наклейки на машины))))))
avatar
вставил контору которая вставила многих дважды?)))
avatar
)))
avatar
Вот благодаря кому, мы несли наши последние сбережения в эту контору!!!
avatar
мдаааа… только наши люди могут 2 раза в одну и ту же контору принести бабки… даже если она уже раз кидонула. Значит скоро появится Элитацентр 2012:))))))
avatar
Бодя, можешь уже начинать делать наклейки:)))))
avatar
кстати, прошлый раз пирамиду закрыло государство так как она «угрожала» правительству
avatar
:) ага, угрожала устроить импичмент. По импичменту власти и по мандату депутату:)))
А за наклейки для элитацентра подумай:) Можно даже слоган, тчото в стиле: «Мы, построим дома, еще выше и их будет, еще больше»:))))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.